e-shopy

Ráj ponožek ico Bottari Hotel Frymburk PALATINUM ico Motokáry
 
 
 
 
 

 Kategorie

 
 

 Rychlý kontakt

Mobil Tel.: 739 476 291
Email e-mail: info@hrackanek.cz
 
Heuréka! - ověřeno zákazníky
Reklama http://www.shoproku.cz/vysledky-shoproku-2010
 

 Anketa

Jak jste se k nám dostali?

6%

 
Znám Vaši adresu (236)

6%

 
Od známého, který u Vás již nakoupil (222)

44%

 
Z vyhledávače SEZNAM.cz (1526)

15%

 
Z jiného vyhledávače (544)

7%

 
Ze Zbozi.cz (253)

6%

 
Z Facebooku (235)

11%

 
Z Heuréky (403)
 

 Novinky e-mailem

 

 Novinky

 

 TIP NA NÁKUP

 

 NEJŽÁDANĚJŠÍ

 

 InfoBox

 

úvodní stránka / LAMAZE

LAMAZE

Lamaze inspiruje zvědavost dětí hravými a vynalézavými hračkami. Pomocí hry budou děti zkoumat a objevovat svá vrozená nadání a vy můžete oslavovat každý pokrok v jejich vývoji. Hračky Lamaze jsou určeny pro děti od narození do 2 let.

 

Jsme hrdi, že vám můžeme nabídnout značkové, převážně textilní, hračky Lamaze, které jsou navrhovány ve spolupráci Learning Curve International s Lamaze International - americkou přední organizací v oblasti porodnictví a rodičovství a s předními americkými odborníky na dětský rozvoj Dr. Jerome a Dorothy Singer z Yale University, jejichž cílem je zajistit, aby každý výrobek byl co nejvíce přínosný z hlediska dětského vývoje. Hračky Lamaze podporují zdravý rozvoj dítěte a učiní ze hry radost pro Vás i Vaše dítě.
Hračky Lamaze se řadí k nejhezčím a nejkvalitnějším hračkám ve svém oboru na světě! Vyzkoušejte je i Vy!

 

Hračky Lamaze jsou prodávány ve více než 35 zemí světa. Ve většině z nich zaujímají přední místo v prodeji ve specializovaných dětských obchodech a prodejnách hraček. Každá hračka Lamaze je navržena tak, aby pomáhala rozvíjet specifické smyslové dovednosti dítěte v každé etapě jeho vývoje:

 

  • zrakové schopnosti - zářivé kontrastní barvy přitahují pozornost očí
  • sluchové schopnosti - chrastítka, pískačky, cinkátka a příjemná hudba Softronic podporují zvukové vnímání
  • hmatové schopnosti - různé materiály, vzory a drobné předměty rozvíjejí hmatové schopnosti dítěte.
  • představivost - učení o představivosti a společenských dovednostech dítěte
  • čichové vjemy- některé hračky podněcují vnímání vůní např. zeleného jablka nebo vanilky

 

Barvy, které využívá systém Lamaze pro rozvoj dítěte, byly speciálně vyvinuty proto, aby zaujaly a rozvíjely dozrávající zorné pole vašeho dítěte. Rodiče se často ptají, co mohou novorozenci skutečně vidět. Výzkumníci zjistili, že kojenci již od věku dvou týdnů mohou rozeznávat úzké proužky. Mimoto jsou již schopni u jednotlivých předmětů rozlišovat, má-li tento předmět jejich zájmu podlouhlý tvar, nebo jedná-li se o jednoduchou plochu. Jelikož mohou kojenci již od narození rozlišovat světlo a tmu, jeví se jako nejvýhodnější řešení výtvarné kombinace černé a bílé s výrazným rozdílným kontrastem. Ve stáří tří měsíců mohou již kojenci rozlišovat různé barvy. V této době již začínají vnímat a prozkoumávat rozdílné odstíny barvy červené, modré, žluté, popř. zelené.

 

Pro své specifické vlastnosti jsou hračky Lamaze využívány v mnoha zdravotních a sociálních ústavech (porodnice, rehabilitace, společnosti pro podporu zrakově postižených dětí atd).

 

Cílem Lamaze Infant Development Systému je zajistit, aby každá hračka byla přínosem pro dětský vývoj v jeho jednotlivých etapách. Proto jsou obaly všech výrobků označeny ikonou s věkem dítěte. Toto označení vám pomůže snadno vybrat hračku, která bude rozvíjet právě ty schopnosti, jež se v daném věku utvářejí. Logo se značkou Lamaze teď najdete přímo na hračce jako punc nezaměnitelnosti. Máte jistotu, že jste koupili to, co jste chtěli - originální vývojovou hračku Lamaze.

 

Každé balení je opatřeno podrobným návodem k použití a mini katalogem Lamaze hraček s popisem jednotlivých fází vývoje dítěte. Katalog využijete budete-li se v budoucnu rozhodovat o koupi další vhodné hračky pro Vaše dítě.

Nahoru

 
 
 
 
TOPlist